Kontakt

Adresa
U stadionu 494
408 01 Rumburk

Telefon
+420 730 894 505

E-mail
info@srasrumburk.cz

areál nabízí

Areál městského stadionu zahrnuje centrální stadion s fotbalovým hřištěm, atletický ovál a sektory, tenisové kurty, beach a nohejbalový kurt, vrhačskou loučku a samostatné tréninkové hřiště. K dispozici je parkoviště, možnost občerstvení v bufetu nebo restauraci v sousedním Domu kultury.

Na fotbalovém hřišti je přírodní trávník s automatickým závlahovým systémem. Na hřišti je možné hrát tradičně fotbal nebo rugby. K dispozici jsou dvě stabilní fotbalové branky, dále dvě přenosné branky (7,32 x 2,44 m), čtyři přenosné branky (5 x 2 m) pro mládež. Branky jsou certifikované, bezpečnostní s protizávažím. Pro rugby jsou v trávníku uložena pouzdra, pro vztyčení rugby branek (jsou k dispozici).

Na atletickém oválu je k dispozici 6 drah pokrytých umělým povrchem Conipur. V atletických sektorech jsou doskočiště pro skok o tyči a skok do výšky (Jipast, Polanick). Dále je stadion vybaven dvěma doskočišti pro skok do dálky, sektorem pro hod oštěpem, koulí, diskem. Na vyžádání je možné zapůjčení atletických překážek a startovních bloků. Vedle centrálního stadionu se nachází tzv. vrhačská loučka pro hod kladivem, koulí a oštěpem.

V areálu se nachází čtyři antukové tenisové kurty, beachvolejbalový kurt a nohejbalový kurt. Přes ulici na Výsluní je k dispozici tréninkové fotbalové hřiště.

Šest pravidel městského stadionu a tréninkového hřiště
  1. Zde sportujeme nebo fandíme, ostatní věci děláme jinde.
  2. Sportující se hlásí u správce letního stadionu.
  3. Jsme ohleduplní a respektujeme druhé.
  4. Nic neničíme a neodnášíme, co není naše.
  5. Udržujeme čistotu a pořádek, uklízíme po sobě.
  6. Řídíme se provozním řádem nebo pokyny správce.